KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385554
nr 1338 5554
Walter Liljenberg
(1917-1984), Sverige
Oljemålning, W Liljenberg, Sträckande svandar. Signerad. Olja på duk, 31x88 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:24:44
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Walter Liljenberg
Läs mer om Walter Liljenberg